MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 15175273
nr 1517 5273
Bokhylla
med skåpdel, 1920-tal, björk. Bredd: 135 cm. Djup: 37 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 januari 2023
kl 19:38:04
300 kr
350 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)